تمديد زمان ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه                سلسله نشست‌های تخصصي با حضور اساتيد دانشگاه و مديران برگزار خواهد شد
 تمديد زمان ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه
باسمه‌تعالي نظر به درخواست گروهي از پژوهشگران و مخاطبين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي مهلت ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه جاري تمديد شد.
1393/05/01 ادامه مطلب


سلسله نشست‌های تخصصي با حضور اساتيد دانشگاه و مديران برگزار خواهد شد
به گزارش كميته ي اطلاع رساني همايش، دكتر غلامرضا گودرزي در اولين نشست خبري همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، مديريت اسلامي را الگويي مناسب براي عملياتي كردن اقتصاد مقاومتي و توانمندسازي نيازمندان جامعه عنوان كرد. وي افزود: هیئت‌علمی همايش تمام تلاش خود را می‌کند كه با توجه به ماهيت دانش مديريت و نیازمندی‌های كميته امداد از تخصص‌های مختلف بهره‌مند گشته و ایده‌ها را تا حد امكان به مرحله‌ی اجرا برساند.
1393/04/01 ادامه مطلب


بايد محصولات همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي به راهبرد تبديل شود
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، عليرضا چگيني در خصوص همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي كه شهریورماه سال جاري از سوي كميته امداد خراسان رضوي برگزار می‌شود، بيان كرد: كميته امداد بزرگ‌ترین نهاد حمايتي كشور است كه مديريت توانمندسازي خانواده‌های تحت پوشش خود در صدر مسئولیت‌های امروز آن قرار دارد و براي اين امر بايد با مديريتي جهادي حركت كرده و خود را به دانش روز مجهز كند.
1393/03/13 ادامه مطلب


 تبليغات دانشگاهی، بهترين رويکرد برای غنی کردن همایش‌های علمی و فرهنگی کميته امداد است
معاون اجرایی پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات گفت: تبلیغات برای برگزاری یک همایش و معرفی محورهای آن در میان دانشگاهیان بهترین شیوه‌ی غنی کردن همایش‌های علمی و فرهنگی است.
1393/03/06 ادامه مطلب


توسعه‌ی فرهنگ و معارف رضوي تنها از طريق برنامه‌های كاربردي محقق می‌شود
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، سيد سعيد سرابي اقدام كميته امداد براي برگزاري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي را اقدام بسيار ارزشمندي دانست و بيان كرد: برگزاري اين گونه همایش‌ها كه هم وجوه كاربردي داشته و هم توسعه دهنده‌ی فرهنگ و معارف رضوي در عرصه‌های مختلف محسوب می‌شوند باعث محقق شدن فرهنگ و معارف رضوي می‌شوند.
1392/12/11 ادامه مطلب


بهبود زندگي مددجويان كميته امداد در صورت بهره‌گيري مناسب از همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي
به گزارش كميته‌ي اطلاع‌رساني همايش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي»، حجت الاسلام و المسلمين محمد حسين بحريني در خصوص اين همايش گفت: چنانچه هدف كميته امداد از برگزاري اين همايش ارتقاي زندگي مددجويان و متحول كردن سبك مديريتي سازمان خود باشد، همايشي استثنايي را برگزار كرده است.
1392/12/07 ادامه مطلب


فراخوان همايش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي» منتشر شد.
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، علي اصغر حاجي نقي از انتشار فراخوان اين همايش خبر داد و افزود: اين همايش به‌منظور آشناسازي مديران نهادهاي حمايتي، دولتي و بخش خصوصي با سیاست‌های مديريتي اسلام در حوزه‌ی حمايت از نيازمندان و به‌کارگیری آن در اداره‌ی دستگاه‌های مطبوع خويش و آشناسازي اساتيد و دانشجويان با نظریه‌ی مديريت اسلامي و بسترسازي علمي و فرهنگي در جهت رسيدن به الگوي اسلامي ايراني پيشرفت برگزار خواهد شد.
1392/11/01 ادامه مطلب


برگزاري نخستين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي
قائم مقام كميته امداد امام خميني (ره) خراسان رضوي و مسئول دبيرخانه همايش، از برگزاری نخستين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي از سري برنامه‌های دوازدهمين جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) توسط اين نهاد خبر داد.
1392/10/10 ادامه مطلب


دبیرخانه همایش
نشانی دبیرخانه:
مشهد مقدس، خيابان شهيد مدرس، اداره‌ی كل كميته امداد امام خميني (ره) خراسان رضوي، دبیرخانه همایش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوی» 

تلفن:                            15 تا 2239010 0511
نمابر (فکس):                       2239805  0511
وب سايت همايش:         http://madadcnf.ir
رایانامه (ایمیل)    :           info@madadcnf.ir
سامانه پيامك:               30008033970000

مهلت ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه تمديد شد.

آخرين مهلت ارسال مقالات:            31/تيرماه/93

تاریخ برگزاری همایش:           12 - 13شهریور/93

تا همایش ...

036
برگزار کنندگان
دستگاه‌هاي همكار
حامیان علمي
حاميان رسانه‌اي