نتایج مقالات پذیرش شده همایش


 
2 روز ديگر؛ همايش علمي- پژوهشي « مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي » برگزار مي شود                همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي ، نشر معارف خاندان کرامت
2 روز ديگر؛ همايش علمي- پژوهشي « مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي » برگزار مي شود
دبير همايش علمي- پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، از برگزار ي اين همايش علمي همزمان با دهه كرامت در دانشكده علوم دانشگاه فردوسي مشهد و در 12 و 13 شهريور ماه سال جاري خبر داد.
1393/06/10 ادامه مطلب


همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي ، نشر معارف خاندان کرامت
دبير علمي همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، برگزاري همايش را وظيفه اي براي نشر معارف خاندان کرامت و اهل البيت (ع) دانست.
1393/06/10 ادامه مطلب


موفقیت کمیته امداد منش مديريتي اسلامي بوده است
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در خراسان رضوی گفت: کمیته امداد در سالهایی که از فعالیت این نهاد میگذارد مدیران انقلابی و مومنی داشته است که نه تنها در این نهاد بلکه در بیرون سازمان الگویی برای سایر مدیران کشور مطرح بوده و هستند.
1393/06/04 ادامه مطلب


بهترین مدیریت در کمیته امداد تقویت عزت نفس محرومين است
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کمیته امداد در كنار كمك رساني و ارائه خدمات به محرومين و نيازمندان مي تواند به تقویت عزت نفس آنها کمک کند كه اين نوع مدیریت در این نهاد موجب کاهش آمار محرومين جامعه خواهد شد .
1393/06/04 ادامه مطلب


محرومیت زدایی ویژگی مدیر اسلامی است
مشاور امور استان‌های صدا و سیما بيان كرد: کمیته امداد در محرومیت زدایی در جامعه با الگوبرداری از سیره حضرت رضا(ع) به صورت عملی این فرهنگ را در جامعه پیاده کند.
1393/06/04 ادامه مطلب


 زمان اعلام نتایج همایش
به اطلاع کلیه‌ی فرهیختگان محترم می‌رساند نظر استقبال پژوهشگران محترم از همایش مدیریت اسلامی در فرهنگ رضوی و ارسال 522 مقاله به دبیرخانه‌ی همایش، متأسفانه در زمان‌بندی اعلام نتایج خللی حاصل آمد؛ ضمن پوزش به استحضار می‌رساند نتایج همایش از امروز به مرور اعلام خواهد شد. از شکیبایی شما سپاس‌گزاریم.
1393/06/01 ادامه مطلب


رشد 26درصدی مقالات همایش مدیریت اسلامی در فرهنگ رضوی
دبیر اجرایی همایش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي با اعلام این که در سال جاری 516 مقاله به دبیرخانه همایش رسیده است اعلام نمود این تعداد نشان از رشد 26 درصدی مقالات نسبت به سال گذشته دارد.
1393/05/19 ادامه مطلب


 تمديد زمان ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه
باسمه‌تعالي نظر به درخواست گروهي از پژوهشگران و مخاطبين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي مهلت ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه جاري تمديد شد.
1393/05/01 ادامه مطلب


سلسله نشست‌های تخصصي با حضور اساتيد دانشگاه و مديران برگزار خواهد شد
به گزارش كميته ي اطلاع رساني همايش، دكتر غلامرضا گودرزي در اولين نشست خبري همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، مديريت اسلامي را الگويي مناسب براي عملياتي كردن اقتصاد مقاومتي و توانمندسازي نيازمندان جامعه عنوان كرد. وي افزود: هیئت‌علمی همايش تمام تلاش خود را می‌کند كه با توجه به ماهيت دانش مديريت و نیازمندی‌های كميته امداد از تخصص‌های مختلف بهره‌مند گشته و ایده‌ها را تا حد امكان به مرحله‌ی اجرا برساند.
1393/04/01 ادامه مطلب


بايد محصولات همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي به راهبرد تبديل شود
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، عليرضا چگيني در خصوص همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي كه شهریورماه سال جاري از سوي كميته امداد خراسان رضوي برگزار می‌شود، بيان كرد: كميته امداد بزرگ‌ترین نهاد حمايتي كشور است كه مديريت توانمندسازي خانواده‌های تحت پوشش خود در صدر مسئولیت‌های امروز آن قرار دارد و براي اين امر بايد با مديريتي جهادي حركت كرده و خود را به دانش روز مجهز كند.
1393/03/13 ادامه مطلب


 تبليغات دانشگاهی، بهترين رويکرد برای غنی کردن همایش‌های علمی و فرهنگی کميته امداد است
معاون اجرایی پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات گفت: تبلیغات برای برگزاری یک همایش و معرفی محورهای آن در میان دانشگاهیان بهترین شیوه‌ی غنی کردن همایش‌های علمی و فرهنگی است.
1393/03/06 ادامه مطلب


توسعه‌ی فرهنگ و معارف رضوي تنها از طريق برنامه‌های كاربردي محقق می‌شود
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، سيد سعيد سرابي اقدام كميته امداد براي برگزاري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي را اقدام بسيار ارزشمندي دانست و بيان كرد: برگزاري اين گونه همایش‌ها كه هم وجوه كاربردي داشته و هم توسعه دهنده‌ی فرهنگ و معارف رضوي در عرصه‌های مختلف محسوب می‌شوند باعث محقق شدن فرهنگ و معارف رضوي می‌شوند.
1392/12/11 ادامه مطلب


بهبود زندگي مددجويان كميته امداد در صورت بهره‌گيري مناسب از همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي
به گزارش كميته‌ي اطلاع‌رساني همايش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي»، حجت الاسلام و المسلمين محمد حسين بحريني در خصوص اين همايش گفت: چنانچه هدف كميته امداد از برگزاري اين همايش ارتقاي زندگي مددجويان و متحول كردن سبك مديريتي سازمان خود باشد، همايشي استثنايي را برگزار كرده است.
1392/12/07 ادامه مطلب


فراخوان همايش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي» منتشر شد.
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، علي اصغر حاجي نقي از انتشار فراخوان اين همايش خبر داد و افزود: اين همايش به‌منظور آشناسازي مديران نهادهاي حمايتي، دولتي و بخش خصوصي با سیاست‌های مديريتي اسلام در حوزه‌ی حمايت از نيازمندان و به‌کارگیری آن در اداره‌ی دستگاه‌های مطبوع خويش و آشناسازي اساتيد و دانشجويان با نظریه‌ی مديريت اسلامي و بسترسازي علمي و فرهنگي در جهت رسيدن به الگوي اسلامي ايراني پيشرفت برگزار خواهد شد.
1392/11/01 ادامه مطلب


برگزاري نخستين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي
قائم مقام كميته امداد امام خميني (ره) خراسان رضوي و مسئول دبيرخانه همايش، از برگزاری نخستين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي از سري برنامه‌های دوازدهمين جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) توسط اين نهاد خبر داد.
1392/10/10 ادامه مطلب


دبیرخانه همایش
نشانی دبیرخانه:
مشهد مقدس، خيابان شهيد مدرس، اداره‌ی كل كميته امداد امام خميني (ره) خراسان رضوي، دبیرخانه همایش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوی» 

تلفن:                            15 تا 2239010 0511
نمابر (فکس):                       2239805  0511
وب سايت همايش:         http://madadcnf.ir
رایانامه (ایمیل)    :           info@madadcnf.ir
سامانه پيامك:               30008033970000

مهلت ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه تمديد شد.

آخرين مهلت ارسال مقالات:            31/تيرماه/93

تاریخ برگزاری همایش:           12 - 13شهریور/93

برگزار کنندگان
دستگاه‌هاي همكار
حامیان علمي
حاميان رسانه‌اي