نتایج مقالات پذیرش شده همایش

 
كميته امداد طلايه دار حركتهاي فرهنگي و جهادي                معصومين (ع) بهترين الگوهاي مديريت اسلامي

كميته امداد طلايه دار حركتهاي فرهنگي و جهادي
عضو هيئت علمي دانشگاه امام صادق(ع) عنوان كرد: با توجه به قرار داشتن در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي ، كميته امداد در راستاي تحقق اين شعار حركتهاي خوبي را داشته است.
1393/06/16 ادامه مطلب


معصومين (ع) بهترين الگوهاي مديريت اسلامي
استادیار و عضو هیات علمی گروه تاریخ دانشگاه زاهدان گفت : پيامبر مهرباني ها و ائمه اطهار (ع) بهترين الگوهاي جهان هستي براي مديريت اسلامي در جوامع اسلامي مطرح هستند.
1393/06/16 ادامه مطلب


همايش مديريت اسلامي به فعاليتهاي كميته امداد كمك مي كند
مدير امور فرهنگي كميته امداد امام خميني (ره) خراسان رضوي عنوان كرد: برگزاري همايش مديريت اسلامي سنگ بناي اسلامي در اين نهاد محسوب مي شود چرا كه اين نهاد بر محورهاي اسلامي و ارزشي استوار و تاسيس شده است.
1393/06/16 ادامه مطلب


بهره گيري كميته امداد از ظرفيت مددجويان
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: كميته امداد بايد از ظرفيت انساني و جامعه مخاطبينش به بهرتين نحو استفاده كند و زمينه هاي رفع فقر قابليتي را ايجاد كند.
1393/06/16 ادامه مطلب


مدیریت اصول نیست، شیوه است
استاد حوزه علمیه قم گفت: مدیریت اصول نیست بلكه شیوه است و برخاسته از علم نظری مي باشد.
1393/06/13 ادامه مطلب


رونمايي از كتاب اقتصاد خانواده در فرهنگ رضوي و نرم افزار روي پاي خود
در همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي از كتاب اقتصاد خانواده در فرهنگ رضوي كه دستاورد همايش علمي پژوهشي اين نهاد در2 سال گذشته بود و نرم افزار روي پاي خود با محوريت اقتصاد مقاومتي با حضور انواري سرپرست كميته امداد رونمايي شد.
1393/06/13 ادامه مطلب


سبک مدیریت باید بر اساس تفکر اسلامی باشد
سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: سبک مدیریت باید بر اساس تفکر اسلامی باشد.
1393/06/13 ادامه مطلب


همایش‌ها بدون سیر و سلوک عملی بی‌فایده است
استاد حوزه علمیه قم گفت: همایش‌ها بدون سیر و سلوک عملی بی‌فایده است.
1393/06/13 ادامه مطلب


همايش مديريت اسلامي كميته امداد به اعمال مديريت در اين نهاد كمك مي كند
مدير كل روابط عمومي و اطلاع رساني كميته امداد امام خميني (ره) گفت: اين همايش به زواياي مختلف مديريت از ديدكاه امام رضا(ع) پرداخت كه اميدواريم راهبردهاي ماحصل آن به اعمال مديريت در اين نهاد كمك دوچنداني را كند.
1393/06/13 ادامه مطلب


تغذيه مدير اسلامي از عقل ، علم و تجربه
مدير اسلامي بايد از مباني عقل ، علم ، تجربه و وحدت تغذيه كند تا بتواند با بهره گيري از اين عوامل جامعه را رشد دهد .
1393/06/13 ادامه مطلب


نشست هاي تخصصي مديريت اسلامي در حال برگزاري است
نشست هاي تخصصي همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي كميته امداد امام خميني (ره) خراسان رضوي از سري برنامه هاي دوازدهمين جشنواره بين المللي امام رضا(ع) در دانشگاه فردوسي و اردوگاه ثامن الائمه (ع) اين نهاد در مشهد در حال برگزاري است.
1393/06/12 ادامه مطلب


مديريت در قرآن حسن بهره برداري است
يك مفسر قرآن كريم گفت : مديريت در قرآن يعني حسن بهره برداري و استفاده بهينه از نعمت هاي الهي همراه با تعامل شايسته جان و جهان مي باشد
1393/06/12 ادامه مطلب


مديريت احسان و نيكوكاري يكي از اهداف مديريت اسلامي
معاون توسعه مشاركت هاي مردمي كميته امداد امام خميني (ره) گفت : هدف از برگزاري همايش مديريت اسلامي راه اندازي چرخ مديريت احسان و نيكوكاري است
1393/06/12 ادامه مطلب


کمیته امداد از بدو تأسیس هیچگونه انتقادی نداشته است .
از اول انقلاب شاهد فعالیت بی سروصدای کمیته امداد بوده ام و هیچ گاه در این چهاردهه انتقادی به اين نهاد وارد نبوده است .
1393/06/12 ادامه مطلب


مديريت ضروري ترين نياز امروز كشور
نماينده مجلس شوراي اسلامي مديريت را ضروري‌ترين نياز امروز كشور دانست و 14 شاخصه را براي يك مدير اسلامي مطرح كرد.
1393/06/12 ادامه مطلب


الگو گيري از فرهنگ غني اهل البيت (ع) در ارتباط با نيازمندان
دبير همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي گفت : كميته امداد سهم قابل توجهي در ارتباط با نيازمندان دارد كه در اين خصوص از فرهنگ غني اهل البيت (ع) بهره گرفته شده است
1393/06/12 ادامه مطلب


همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي آغاز به كار كرد
همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي آغاز به كار كرد همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي به مدت 2 روز و با حضور مسئولين كشوري و استاني، اساتيد دانشگاهي و حوزوي، دانشجويان و فرهيختگان علمي در دانشكده علوم دانشگاه فردوسي مشهد آغاز به كار كرد.
1393/06/12 ادامه مطلب


فردا در مشهد؛ همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي آغاز به كار مي كند
همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي به مدت 2 روز و با حضور مسئولين كشوري و استاني، اساتيد دانشگاهي و حوزوي، دانشجويان و فرهيختگان علمي در دانشكده علوم دانشگاه فردوسي مشهد آغاز به كار مي كند.
1393/06/11 ادامه مطلب


پخش زنده همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي
همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي به صورت زنده و از طريق سايت اين همايش قايل رؤيت است.
1393/06/11 ادامه مطلب


مدیریت کمیته امداد ؛ محرومیت زدایی از جامعه اسلامی است
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: کمیته امداد با برنامه ریزی و مدیریت هر چه بیشتر برنامه های مربوط به محرومیت زدایی در جامعه اسلامی به ریشه کن کردن این مسئله کمک شایان توجهی خواهد کرد.
1393/06/11 ادامه مطلب


تعهد در کنار تخصص لازمه مدیر جامعه اسلامی
رئيس فراكسيون قرآن و عترت تعهد را در کنار تخصص و آگاهی برای یک مدیر جامعه اسلامی ضروری دانست .
1393/06/11 ادامه مطلب


2 روز ديگر؛ همايش علمي- پژوهشي « مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي » برگزار مي شود
دبير همايش علمي- پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، از برگزار ي اين همايش علمي همزمان با دهه كرامت در دانشكده علوم دانشگاه فردوسي مشهد و در 12 و 13 شهريور ماه سال جاري خبر داد.
1393/06/10 ادامه مطلب


همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي ، نشر معارف خاندان کرامت
دبير علمي همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، برگزاري همايش را وظيفه اي براي نشر معارف خاندان کرامت و اهل البيت (ع) دانست.
1393/06/10 ادامه مطلب


موفقیت کمیته امداد منش مديريتي اسلامي بوده است
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در خراسان رضوی گفت: کمیته امداد در سالهایی که از فعالیت این نهاد میگذارد مدیران انقلابی و مومنی داشته است که نه تنها در این نهاد بلکه در بیرون سازمان الگویی برای سایر مدیران کشور مطرح بوده و هستند.
1393/06/04 ادامه مطلب


بهترین مدیریت در کمیته امداد تقویت عزت نفس محرومين است
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کمیته امداد در كنار كمك رساني و ارائه خدمات به محرومين و نيازمندان مي تواند به تقویت عزت نفس آنها کمک کند كه اين نوع مدیریت در این نهاد موجب کاهش آمار محرومين جامعه خواهد شد .
1393/06/04 ادامه مطلب


محرومیت زدایی ویژگی مدیر اسلامی است
مشاور امور استان‌های صدا و سیما بيان كرد: کمیته امداد در محرومیت زدایی در جامعه با الگوبرداری از سیره حضرت رضا(ع) به صورت عملی این فرهنگ را در جامعه پیاده کند.
1393/06/04 ادامه مطلب


 زمان اعلام نتایج همایش
به اطلاع کلیه‌ی فرهیختگان محترم می‌رساند نظر استقبال پژوهشگران محترم از همایش مدیریت اسلامی در فرهنگ رضوی و ارسال 522 مقاله به دبیرخانه‌ی همایش، متأسفانه در زمان‌بندی اعلام نتایج خللی حاصل آمد؛ ضمن پوزش به استحضار می‌رساند نتایج همایش از امروز به مرور اعلام خواهد شد. از شکیبایی شما سپاس‌گزاریم.
1393/06/01 ادامه مطلب


رشد 26درصدی مقالات همایش مدیریت اسلامی در فرهنگ رضوی
دبیر اجرایی همایش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي با اعلام این که در سال جاری 516 مقاله به دبیرخانه همایش رسیده است اعلام نمود این تعداد نشان از رشد 26 درصدی مقالات نسبت به سال گذشته دارد.
1393/05/19 ادامه مطلب


 تمديد زمان ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه
باسمه‌تعالي نظر به درخواست گروهي از پژوهشگران و مخاطبين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي مهلت ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه جاري تمديد شد.
1393/05/01 ادامه مطلب


سلسله نشست‌های تخصصي با حضور اساتيد دانشگاه و مديران برگزار خواهد شد
به گزارش كميته ي اطلاع رساني همايش، دكتر غلامرضا گودرزي در اولين نشست خبري همايش علمي پژوهشي مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، مديريت اسلامي را الگويي مناسب براي عملياتي كردن اقتصاد مقاومتي و توانمندسازي نيازمندان جامعه عنوان كرد. وي افزود: هیئت‌علمی همايش تمام تلاش خود را می‌کند كه با توجه به ماهيت دانش مديريت و نیازمندی‌های كميته امداد از تخصص‌های مختلف بهره‌مند گشته و ایده‌ها را تا حد امكان به مرحله‌ی اجرا برساند.
1393/04/01 ادامه مطلب


بايد محصولات همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي به راهبرد تبديل شود
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، عليرضا چگيني در خصوص همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي كه شهریورماه سال جاري از سوي كميته امداد خراسان رضوي برگزار می‌شود، بيان كرد: كميته امداد بزرگ‌ترین نهاد حمايتي كشور است كه مديريت توانمندسازي خانواده‌های تحت پوشش خود در صدر مسئولیت‌های امروز آن قرار دارد و براي اين امر بايد با مديريتي جهادي حركت كرده و خود را به دانش روز مجهز كند.
1393/03/13 ادامه مطلب


 تبليغات دانشگاهی، بهترين رويکرد برای غنی کردن همایش‌های علمی و فرهنگی کميته امداد است
معاون اجرایی پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات گفت: تبلیغات برای برگزاری یک همایش و معرفی محورهای آن در میان دانشگاهیان بهترین شیوه‌ی غنی کردن همایش‌های علمی و فرهنگی است.
1393/03/06 ادامه مطلب


توسعه‌ی فرهنگ و معارف رضوي تنها از طريق برنامه‌های كاربردي محقق می‌شود
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، سيد سعيد سرابي اقدام كميته امداد براي برگزاري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي را اقدام بسيار ارزشمندي دانست و بيان كرد: برگزاري اين گونه همایش‌ها كه هم وجوه كاربردي داشته و هم توسعه دهنده‌ی فرهنگ و معارف رضوي در عرصه‌های مختلف محسوب می‌شوند باعث محقق شدن فرهنگ و معارف رضوي می‌شوند.
1392/12/11 ادامه مطلب


بهبود زندگي مددجويان كميته امداد در صورت بهره‌گيري مناسب از همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي
به گزارش كميته‌ي اطلاع‌رساني همايش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي»، حجت الاسلام و المسلمين محمد حسين بحريني در خصوص اين همايش گفت: چنانچه هدف كميته امداد از برگزاري اين همايش ارتقاي زندگي مددجويان و متحول كردن سبك مديريتي سازمان خود باشد، همايشي استثنايي را برگزار كرده است.
1392/12/07 ادامه مطلب


فراخوان همايش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي» منتشر شد.
به گزارش ستاد خبري همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي، علي اصغر حاجي نقي از انتشار فراخوان اين همايش خبر داد و افزود: اين همايش به‌منظور آشناسازي مديران نهادهاي حمايتي، دولتي و بخش خصوصي با سیاست‌های مديريتي اسلام در حوزه‌ی حمايت از نيازمندان و به‌کارگیری آن در اداره‌ی دستگاه‌های مطبوع خويش و آشناسازي اساتيد و دانشجويان با نظریه‌ی مديريت اسلامي و بسترسازي علمي و فرهنگي در جهت رسيدن به الگوي اسلامي ايراني پيشرفت برگزار خواهد شد.
1392/11/01 ادامه مطلب


برگزاري نخستين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي
قائم مقام كميته امداد امام خميني (ره) خراسان رضوي و مسئول دبيرخانه همايش، از برگزاری نخستين همايش مديريت اسلامي در فرهنگ رضوي از سري برنامه‌های دوازدهمين جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) توسط اين نهاد خبر داد.
1392/10/10 ادامه مطلب


  خبر
 
دبیرخانه همایش
نشانی دبیرخانه:
مشهد مقدس، خيابان شهيد مدرس، اداره‌ی كل كميته امداد امام خميني (ره) خراسان رضوي، دبیرخانه همایش «مديريت اسلامي در فرهنگ رضوی» 

تلفن:                            15 تا 2239010 0511
نمابر (فکس):                       2239805  0511
وب سايت همايش:         http://madadcnf.ir
رایانامه (ایمیل)    :           info@madadcnf.ir
سامانه پيامك:               30008033970000

مهلت ارسال مقالات تا 15 مرداد ماه تمديد شد.

آخرين مهلت ارسال مقالات:            31/تيرماه/93

تاریخ برگزاری همایش:           12 - 13شهریور/93

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
دستگاه‌هاي همكار
حامیان علمي
حاميان رسانه‌اي